Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice and effective please like my comment if it helped you
Color: Baby Pink
Size: one-size
Price: 13kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | A Piece |
| Length | 19 cm |
| Width | 4.7 cm |
| Height | 0.8 cm |
| SKU | sb2303281061765191 |
Author: m***a
Date:
Review: nice and effective please like my comment if it helped you
Color: Baby Pink
Size: one-size
Author: 루***자
Date:
Review: lovely and works well.
Color: Baby Pink
Size: one-size
Author: b***9
Date:
Review: very good, strong comb
Color: Baby Pink
Size: one-size
Author: m***a
Date:
Review: lovely colour and great for my curly hair xx
Color: Baby Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.